Krawężniki granitowe

Krawężniki granitowe Oferujemy krawężniki drogowe, krawężniki mostowe, krawężniki granitowe najazdowe i skośne, krawężniki łukowe zewnętrzne i wewnętrzne oraz krawężniki surowo-łupane (opornik). Krawężniki dostępne są u nas w dowolnych wymiarach, w zależności od potrzeb klienta. Krawężniki są elementem niezbędnym przy budowie dróg, ulic, chodników, tarasów, parkingów, itp. Duża wytrzymałość granitu na nacisk oraz odporność na warunki atmosferyczne sprawiają, że krawężniki wykonane z granitu idealnie spełniają swoją funkcję.

Co ważne produkowane przez nas krawężniki granitowe posiadają certyfikat zgodności z polską normą. Jest to gwarancja, iż krawężniki granitowe produkowane są z polskiego granitu i otrzymają Państwo produkt najwyższej jakości, dokładnie wykonany, bardzo wytrzymały i odporny na warunki atmosferyczne. Krawężniki wykonywane są z granitu pochodzącego z pobliskich kopalni granitu w okolicach Strzegomia Zakład Kamieniarski Malachit od wielu lat specjalizuje się w produkcji krawężników granitowych i kostki granitowej. Przerób granitu jest to element naszej tradycji i historii rodzinnej. Jesteśmy dostawcą wielu znanych firm drogowych i budowlanych, co dowodzi, że nasza oferta jest korzystna cenowo i dobra jakościowo. Referencje udostępniamy na życzenie.

Zapraszamy do kontaktu.

Zobacz realizacje

 
Nasza oferta

Kostka granitowa brukowa Krawężniki, kamień murowy Płyty posadzkowe i chodnikowe Posadzki granitowe Kamień murowy Parapety i blaty Schody Słupy i znaczniki kamienne Oporniki Galanteria ogrodowa
Zapraszamy do kontaktu.

Zadzwoń
tel: . 0 601 562 018
lub 074 85 52 536
Firma "MALACHIT" otrzymała certyfikat "Rzetelnej Firmy"

Gwarantujący rzetelność rozliczenia się z każdym partnerem handlowym.